English

Bridzsakadémia

Tartalmas kikapcsolódás mindenkinek

Home | Kapcsolat
Főoldal

Mi a bridzs?

Tanfolyamok

Jelentkezés

Magunkról

Elérhetőség

Bridzsakadémia Párosverseny

Névjan7jan21febr4febr18márc4márc18ápr4állás
1Felleg Zoltán15151591367
2Kovács Ági15151591367
3Palotás István49115591154
4Hajdók János49115591154
5Hartyánszky Dorottya711151548
6Polyánszky Zoltán711151548
7Faragó Judit9111333
8Pintér Judit9111333
9Keszthelyi Andrea1315331
10Mészégető László1315331
11Hunka Mari11543730
12Révész Edith11543730
13Bozó István157325
14Földesi László157325
15Szik Ági5131322
16Almagro Carmen531321
17Balasi Ildi921921
18Konkoly Andi921921
19Medve Kati13720
20Kacúr Zsuzsa13720
21Bankó Mihály3294119
22Kálmán Ferenc3294119
23Marczinek Noémi13518
24Borbás Zsuzsa13518
25Buk János11516
26Bárdos Katalin11516
27Urbán Ági31114
28Bots Marci31114
29Matuscsák Ildi1313
30Volkai Ili1313
31Kotter Ria7512
32Varga Judit7512
33Geszti Zsóka7411
34Balogh Klári7411
35Nagy Ildikó9110
36Erdős Gábor9110
37Vass Eszter448
38Majosi Gyuri448
39Tőzsér Vali426
40Veress Hédi426
41Mészáros István2215
42Benkő Feri2215
43Medgyesi Judit22
44Győri Tamás22
45Alvinczy Katalin22
46Várnai Erzsébet22
47Almási Anna22
48Marek Miklós22
49Váradi Éva11
50Zsögöny Ili11
51Pintér Gizi11
52Mezei Mónika11
53Kovács Zsuzsa11


A párosversenyek eredményei:
2017. április 8.
2017. március 18.
2017. március 4.
2017. február 18.
2017. február 4.
2017. január 21.
2017. január 7.
2016 végeredmény
2016. november 5.
2016. október 1.
2016. szeptember 3.
2016. augusztus 6.
2016. július 2.
2016. június 4.
2016. május 7.
2016. március 5.
2016. február 6.
2016. január 2.
2015 végeredmény
2015. november 11.
2015. október 10.
2015. szeptember 5.
2015. augusztus 1.
2015. július 4.
2015. június 6.
2015. április 25.
2015. március 7.
2015. február 6.
2015. január 3.

Bridzsakadémia Párosverseny 2016 összetett
Bankó Mihály és Kálmán Ferenc
2016. évi összetett győztesek: Bankó Mihály és Kálmán Ferenc
2. helyezett: Szik Ágnes
3. helyezettek: Geng Rena és Vajda Ágnes

Csapatverseny, Mikulás Kupa, 2016
Budai Frakció
A Mikulás Vándorkupa védői:
Pikk Dámák: Révész Edith, Hunka Mari, Geszti Zsóka, Balogh Klári

II. helyezett: 4 Verzió: Kovács Ági, Felleg Zoli, Palotás István, Hajdók János
III. helyezett: Budai Vállalkozás: Schütz-Wettl Márta, Pongrácz Dóri, Hartyánszky Dorottya, Polyánszky Zoltán

Csapatverseny, Nyuszi Kupa, 2016
Budai Frakció
A Nyuszi Vándorkupa védői:
BUDAI FRAKCIÓ: Hartyánszky Dorottya, Fodor Júlia, Gurbán Zoltán, Polyánszky Zoltán

II. helyezett: KÁRÓ NYOLCAS: Tamásné Vőneki Zsuzsanna, Tamás Gábor, Tamás Gergely, Popper László
III. helyezett: CSALÁDI VÁLLALKOZÁS: Janky Mária, Hajós Julianna, Schütz-Wettl Márta, Pongrácz Dorottya, Wettl Ferenc és Pongrácz Károly

Csapatverseny, Mikulás Kupa, 2015
I. helyezett: BUDAI FRAKCIÓ: Hartyánszky Dorottya, Fodor Júlia, Polyánszky Zoltán, Gurbán Zoltán
II. helyezett: CARMEN: Bots Marci, Szik Ági, Urbán Ági, Almagro Carmen
III. helyezett: MM GROUP: Balasi Ildikó, Konkoly Andrea, Huh Gabi, Veress Hédi, Keszthelyi Andrea, Mészégető László

Csapatverseny, Nyuszi Kupa, 2015
I. helyezett: MM GROUP: Keszthelyi Andrea, Mészégető László, Veress Hédi, Dömötör Katalin, Balasi Ildi, Konkoly Andrea

II. helyezett: 4 VERSIO: Kovács Ágnes, Felleg Zoltán, Hajdók János, Palotás István
III. helyezett: BUDAI NÉGYES: Polyánszky Zoltán, Hartyánszky Dorottya, Kabai József, Balázs Péter

Csapatverseny, Nyuszi Kupa, 2014
I. helyezett: Carmen: Szik Ági, Urbán Ági, Bots Marci, Almagro Carmen
II. helyezett: Budai Frakció: Fodor Júlia, Gurbán Zoltán, Polyánszky Zoltán, Hartyánszky Dorotya
III. helyezett: MD: Schütz-Wettle Márta, Pongrácz Dorottya, Hajdók Julianna, Janky Mária, Pongrácz Károly

Csapatverseny, Mikulás Kupa, 2013
I. helyezett: ChristmACE: Rónay Eszter, Illyés Zoltán, Berkes Marci, Jobbágy Józsi
II. helyezett: MM Group: Balasi Ildikó, Konkoly Andrea, Dömötör Katalin, Veress Hédi, Keszthelyi Andrea, Mészégető László
III. helyezett: Bridzsmánia: Dörgő Éva, Siklóssy Margit, Vass Eszter, Szilágyi Vilma

Csapatverseny, Nyuszi Kupa, 2013
I. helyezett: Carmen csapat: Almagro Carmen, Szik Ági, Urbán Ági, Bots Matci
II. helyezett: Optimisták: Volkai Ili, Matuscsákné Ildi, Majosi Gyuri, Nagy Zsuzsa
III. helyezett: Pikk: Geszti Zsóka, Gyurkovics Klári, Révész Edith, Hunka Mari



Linkek

Fotóalbum

Rólunk mondták

Bridzsakadémia versenyek

© Bridzsakadémia