English

Bridzsakadémia

Tartalmas kikapcsolódás mindenkinek

Home | Kapcsolat
Főoldal

Mi a bridzs?

Tanfolyamok

Jelentkezés

Magunkról

Elérhetőség

Bridzsakadémia Párosverseny, Nyuszi- és Mikulás Kupa

ÖSSZESÍTETT ÁLLÁS

A párosversenyek eredményei (2019):
2019. november 9.
2019. október 19.
2019. október 5.
2019. szeptember 21.
2019. szeptember 7.
2019. augusztus 24.
2019. augusztus 10.
2019. július 27.
2019. július 13.
2019. június 29.
2019. június 15.
2019. június 1.
2019. május 18.
2019. május 4.
2019. április 6.
2019. március 23.
2019. március 9.
2019. február 23.
2019. február 9.
2019. január 26.
2019. január 12.

Bridzsakadémia párosverseny
2018 év győztesei:
Bozó István (középen) 182 pont; Kálmán Feri (balra) és Bankó Misi (jobbra) 180-180 pont
Két győztest akartunk hirdetni, három lett belőle :)

2018 végeredmény
2017 végeredmény
2016 végeredmény
2015 végeredmény

A Nyuszi Vándorkupa védői:

Csapatverseny, Nyuszi Kupa, 2019

Néha öt
Néha öt: Hartyánszky Dorottya, Polyánszky Zoltán, Bozó István, Földesy László
II. helyezett: 4 Versio: Kovács Ágnes, Varsányi István, Felleg Zoltán, Palotás István
III. helyezett: MM Group: Balasi Ildikó, Konkoly Andrea, Keszthelyi Andrea, Mészégető László



A Mikulás Vándorkupa védői:

Csapatverseny, Mikulás Kupa, 2018

Néha öt
Néha öt: Hartyánszky Dorottya, Polyánszky Zoltán, Bozó István, Földesy László
II. helyezett: Srácok: Varsányi István, Mészáros István, Kálmán Ferenc, Bankó Mihály
III. helyezett: Optimisták: Nagy Zsuzsa, Tallós Vera, Matuscsákné Ildi, Volkai Ili, Majosi György



Csapatverseny, Nyuszi Kupa, 2018
I. helyezett: 4versio: Kovács Ági, Felleg Zoli, Berkes Marci, Palotás István
II. helyezett: Carmen: Almagro Carmen, Szik Ági, Urbán Ági, Bots Marci
III. helyezett: Toto: Bárdos Kati, Nagy Ildi, Veress Hédi, Tőzsér Vali, Szathmári Réka, Buk János

Csapatverseny, Mikulás Kupa, 2017
I. helyezett: Néha 5: Hartyánszky Dorottya, Bozó István, Földesy László, Polyánszky Zoltán
II. helyezett: 4 versio: Kovács Ági, Felleg Zoltán, Berkes Marci, Palotás István
III. helyezett: Carmen: Bots Marci, Szik Ági, Urbán Ági, Almagro Carmen

Csapatverseny, Nyuszi Kupa, 2017
I. helyezett: 4versio: Kovács Ági, Felleg Zoli, Hajdók János, Palotás István
II. helyezett: Optimisták: Matuscsák Ildi, Nagy Zsuzsa, Vass Eszter, Majosi Gyuri
III. helyezett: Néha 5: Hartyánszky Dorottya, Polyánszky Zoltán, Bozó István, Földesi László

Csapatverseny, Mikulás Kupa, 2016
I. helyezett: Pikk Dámák: Révész Edith, Hunka Mari, Geszti Zsóka, Balogh Klári
II. helyezett: 4 Verzió: Kovács Ági, Felleg Zoli, Palotás István, Hajdók János
III. helyezett: Budai Vállalkozás: Schütz-Wettl Márta, Pongrácz Dóri, Hartyánszky Dorottya, Polyánszky Zoltán

Csapatverseny, Nyuszi Kupa, 2016
I. helyezett: BUDAI FRAKCIÓ: Hartyánszky Dorottya, Fodor Júlia, Gurbán Zoltán, Polyánszky Zoltán
II. helyezett: KÁRÓ NYOLCAS: Tamásné Vőneki Zsuzsanna, Tamás Gábor, Tamás Gergely, Popper László
III. helyezett: CSALÁDI VÁLLALKOZÁS: Janky Mária, Hajós Julianna, Schütz-Wettl Márta, Pongrácz Dorottya, Wettl Ferenc és Pongrácz Károly

Csapatverseny, Mikulás Kupa, 2015
I. helyezett: BUDAI FRAKCIÓ: Hartyánszky Dorottya, Fodor Júlia, Polyánszky Zoltán, Gurbán Zoltán
II. helyezett: CARMEN: Bots Marci, Szik Ági, Urbán Ági, Almagro Carmen
III. helyezett: MM GROUP: Balasi Ildikó, Konkoly Andrea, Huh Gabi, Veress Hédi, Keszthelyi Andrea, Mészégető László

Csapatverseny, Nyuszi Kupa, 2015
I. helyezett: MM GROUP: Keszthelyi Andrea, Mészégető László, Veress Hédi, Dömötör Katalin, Balasi Ildi, Konkoly Andrea
II. helyezett: 4 VERSIO: Kovács Ágnes, Felleg Zoltán, Hajdók János, Palotás István
III. helyezett: BUDAI NÉGYES: Polyánszky Zoltán, Hartyánszky Dorottya, Kabai József, Balázs Péter

Csapatverseny, Nyuszi Kupa, 2014
I. helyezett: Carmen: Szik Ági, Urbán Ági, Bots Marci, Almagro Carmen
II. helyezett: Budai Frakció: Fodor Júlia, Gurbán Zoltán, Polyánszky Zoltán, Hartyánszky Dorotya
III. helyezett: MD: Schütz-Wettle Márta, Pongrácz Dorottya, Hajdók Julianna, Janky Mária, Pongrácz Károly

Csapatverseny, Mikulás Kupa, 2013
I. helyezett: ChristmACE: Rónay Eszter, Illyés Zoltán, Berkes Marci, Jobbágy Józsi
II. helyezett: MM Group: Balasi Ildikó, Konkoly Andrea, Dömötör Katalin, Veress Hédi, Keszthelyi Andrea, Mészégető László
III. helyezett: Bridzsmánia: Dörgő Éva, Siklóssy Margit, Vass Eszter, Szilágyi Vilma

Csapatverseny, Nyuszi Kupa, 2013
I. helyezett: Carmen csapat: Almagro Carmen, Szik Ági, Urbán Ági, Bots Matci
II. helyezett: Optimisták: Volkai Ili, Matuscsákné Ildi, Majosi Gyuri, Nagy Zsuzsa
III. helyezett: Pikk: Geszti Zsóka, Gyurkovics Klári, Révész Edith, Hunka Mari

Bridzsakadémia
1068 Budapest, Városligeti fasor 8/B I/11.
Telefon: (30) 9315-922
bridzs@bridzsakademia.hu



Linkek

Fotóalbum

Rólunk mondták

Bridzsakadémia versenyek

© Bridzsakadémia